Zajmujemy się dystrybucją wielu marek opon ciężarowych, do głównej naszej oferty można zaliczyć producentów:


OPONY CIĘŻAROWE 

PREMIUM


 • Michelin
 • Continental
 • Goodyear
 • Dunlop
 • Bridgestone
 • Pirelli
 • Nokian

OPONY CIĘŻAROWE 

MEDIUM


OPONY CIĘŻAROWE EKONOMICZNE


 • Sava
 • Matador
 • Barum
 • Dayton
 • Orium

OPONY CIĘŻAROWE 

CHIŃSKIE
 

 Marki opon ciężarowych Ruifulai, Hifly, Satoya, Agate i Cachland produkowane są przez jednego z największych chińskich producentów opon. Firma powstała w 1995 roku, obecnie w jej skład wchodzi 6 fabryk produkujących opony: ciężarowe, autobusowe, osobowe, dostawcze oraz do suvów. Obecnie jej aktywa sięgają kwoty 640 mln euro przy zatrudnieniu 10 000 pracowników i mocach produkcyjny około 45 mln opon rocznie.  W 2013 r. Hengfeng powołał SinoTyre International Company Limited jako biuro w Szanghaju.

 Opony koncernu Hengfeng posiadają certyfikaty uprawniające je do sprzedaży i użytkowania w europie.
Charakteryzują się: wysoką jakością, konkurencyjną ceną, innowacyjnością i wysokimi przebiegami. 

 Marka Sailun powstała w 2002 roku w Qingdao w Chinach. Sailun ma dwie fabryki o łącznej pojemności ponad 500 000 mkw.produkujące opony w ilości ponad 30 milionów rocznie sprzedając je w ponad 50 krajach na całym świecie. W swoim asortymencie posiadają opony: osobowe, dostawcze do suwów, autobusów i ciężarówek. Sailun poczynił znaczne postępy w branży oponiarskiej mimo krótkiej historii, inwestując obecnie ponad 30% swoich zasobów w badania i rozwój.

 Opony Sailun są dostępne na każdym kontynencie, a ich opony wytwarzane są z zachowaniem najwyższej jakości co potwierdzają certyfikaty ISO9001 i TS16949 dla zarządzania i certyfikacji ISO14001 dla systemów zarządzania środowiskowego, systemów bezpieczeństwa i higieny pracy. Produkty Sailun zostały zatwierdzone przez DOT, ECE, GCC, program Smartway, INMETRO, SIRIM i SONCAP.

   Posiadają one bardzo dobrą opinie wśród ich użytkowników, jakościowo można je porównywać z oponami produkowanymi przez firmy europejskie które zaliczają się co najmniej do grupy opon ekonomicznych.OPONY PROWADZĄCE  OPONY NAPĘDOWE  OPONY NACZEPOWE


 Firma Kumho Tire z główną siedzibą w Seulu została utworzona w roku 1960, a aktualnie należy do jednych z wiodących producentów opon. Kumho Tire należy do bogatej w tradycje grupy Kumho Asiana Group, jednego z najbardziej renomowanych i największych przedsiębiorstw Korei, do której przykładowo należy także Asiana Airlines i Star Alliance. 

 Wraz z 9 400 pracownikami na całym świecie Kumho projektuje, produkuje i sprzedaje w większości opony do samochodów osobowych, małych i dużych samochodów ciężarowych. Kumho posiada zakłady produkcyjne w Korei, Chinach i Wietnamie. Poza tym firma prowadzi centra badawczo-rozwojowe w Korei, Chinach, Europie i Ameryce Północnej. Spółka Kumho Tire Europe GmbH z siedzibą w Offenbach nad Menem kieruje działalnością marketingową i dystrybucyjną w Niemczech i w Europie.

 Na całym świecie opony firmy Kumho montowane są jako wyposażenie oryginalne nowych samochodów. Wszyscy koreańscy producenci samochodowi są zaopatrywani przez Kumho Tire w oryginalne wyposażenie, m.in. Hyundai, Kia i SsangYong!

 Także w Europie firma Kumho Tire zaopatruje firmy Volkswagen, Mercedes-Benz i Opel w opony do takich modeli samochodów jak VW Polo, Mercedes-Benz klasy A oraz Opel Antara! Z licznymi producentami samochodowymi spółka nawiązała ścisłe kontakty, aby krótko- i średnioterminowo nadal rozbudowywać na całym świecie rynki pierwszego wyposażenia.

 Liczne i świetne wyniki testów podkreślają wysoką jakość opon. Kumho należy do pierwszych producentów na świecie, którzy wyprodukowali opony typu RunFlat, pierwsze na świecie opony o średnicy 32 cali jak i pierwsze opony UHP – pierwszy profil przekroju 20 został zaprojektowany właśnie przez Kumho!

W sporcie motorowym firma Kumho posiada wyłączność na dostawę opon dla Formuły 3 serii europejskiej, najmocniejszej na świecie Formuły 3. Dodatkowo Zespół Kumho wygrał w tym roku między innymi klasę LMP2 w legendarnych wyścigach 24 h Le Mans.

Źródło: www.kumhotires.plOPONY PROWADZĄCE  OPONY NAPĘDOWE  OPONY NACZEPOWE


 Falken Tyre Europe GmbH jest europejskim partnerem japońskiego producenta opon Sumitomo Rubber Industries Ltd., zatrudniającego około 33 000 pracowników. Jest ona szóstym producentem opon na świecie produkującym opon do samochodów osobowych, lekkich ciężarówek, ciężarówek, pick-upów i SUVów. 

 Wszystkie produkty Falken są zgodne z normami ISO 9001, ISO / TS 16949 i ISO14001. Opracowane i testowane w najtrudniejszych na świecie seriach wyścigowych opony Falken zapewniają maksymalną przyjemność z jazdy.