O firmie 4moto:

 Nasza firma zajmuje się dystrybucją hurtową i detaliczną opon do samochodów ciężarowych w Lublinie i woj. lubelskim obejmując swoim zakresem działania miasta takie jak: Włodawa, Chełm, Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Puławy, Międzyrzec Podlaski oraz wiele innych miast i mniejszych miejscowości w województwie. 

 W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór opon producentów takich jak: Michelin, Dunlop, Continental, Goodyear, Bridgestone, Pirelli, Matador, Sava ...
 Jesteśmy również dystrybutorem opon chińskich marek: Ruifulai, Satoya, Hifly, Agate oraz Sailun, które charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu niskiej ceny ciesząc się dobrą opinią wśród ich użytkowników.


 Zapraszamy do współpracy serwisy specjalizujące się w sprzedaży i wymianie opon ciężarowych oraz firmy transportowe. Oferujemy naszym partnerom szeroki wybór marek, modeli i rozmiarów opon w atrakcyjnych cenach o przeznaczeniu do transportu: długodystansowego, regionalnego, budowlanego, off-road, miejskiego oraz opony zimowe.


 Zajmujemy się wyłącznie dystrybucją opon, ale firmom transportowym przy zakupie opon możemy obecnie zaproponować usługi montażu/demontażu w atrakcyjnych cenach.

 Wszystkie sprzedawane przez nas opony są nowe i pełnowartościowe. Podlegają one warunkom gwarancji producenckiej, określanej szczegółowo przez każdego z producentów opon.